• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tampereen Tappara

1647433731107.png

Kaveri kärsinyt pienen ikänsä huulihalkiosta..?
 
Ei taida olla kovin vakavasti otettava, kun katsoi seuraavan, liputetun, viestin... :rolleyes:
Näköjään mun "grafiikka" päätyi tuonnekin jo! kopiraitsit toki siimoorelle!
Tuohon lienee jokin sovellus tms miten tuon kuvan saa, suorista lähetyksistä en ite C moren kautta saanut kuvakaappausta otettua, laittoi vain ruudun mustaksi.
 
Tuohon lienee jokin sovellus tms miten tuon kuvan saa, suorista lähetyksistä en ite C moren kautta saanut kuvakaappausta otettua, laittoi vain ruudun mustaksi.
Itse ainakin käytin äsken Cmoren tallennetta ja Windowsin kuvankaappaustyökalua.

Ja otsikon alle osuakseni; kyllä tuolla naapurin palstalla toki lievä enemmistö taisi tuon casen "tuomita", eli fiksujakin löytyy (vai ovatko sitten Tapparan naapurista :cool: ).
 
No en nyt ihan näin sanoisi, jos muutama nimimerkki on tilannetta vähätellyt. Ässien Nick Moutrey sai aijemmin tällä kaudella samankaltaisesta tilanteesta yhden ottelun pelikiellon, joten varmaankin joku 1-3 peliä tulee.
No onhan siellä useampi nimimerkki vähättelemässä ja jo eilen itse Tapola vähätteli.
 
No en nyt ihan näin sanoisi, jos muutama nimimerkki on tilannetta vähätellyt.
Tämä, yksittäisille viesteille on toki puolin ja toisin hauskaa naureskella, mutta niistä yleistysten tekeminen on "vähän" ongelmallista. Tykkäysten määrä on hyvä indikaattori, mitä mieltä porukka oikeasti on jostain mieltä.
 
Useampi nimimerkki useasta sadasta (tai mitä siellä nyt käykään väkeä) ei ole mitään vielä. Vähättelyä on tapahtunut joo, mutta kunnolla?
Ai useampi sata käynyt tuota tapausta kommentoimassa? No ei ole. Selasin muutaman tunnin taaksepäin ja suurinosa vähättelee tai selittää että "nönnönnnönnöö Jasek ite aloitti nii".
 
Takaisin
Ylös