Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Mut hei johdetaan XG:ssäNo lämmitti tai ei, niin sillain se nyt kuitenkin on. Ei muakaan lämmitä sarjasijoitus eikä tämän päivän tulos, mutta ei nyt missään nimessä TOP12 näytä vaikealta kävi tässä miten tahansa. Siihen kommentoin.
Vaikea sitä on ymmärtää.Se, että yhteen liigapeliin viikossa ei saada latausta kertoo kyllä kuinka selkärangaton tämä porukka on.
Aivan järkyttävää paskaa. Miten voi tulla ohipeli tällaisella viikolla? Tai siis suurinosa on ollut tällä kaudella ohipelejä.
Sovitaanko että jätät nuo pelilliset analyysit jollekkin muulle? Ei se tee asioista tosia vaikka huudat samaa asiaa useampaan kertaan.Se, että yhteen liigapeliin viikossa ei saada latausta kertoo kyllä kuinka selkärangaton tämä porukka on.
Aivan järkyttävää paskaa. Miten voi tulla ohipeli tällaisella viikolla? Tai siis suurinosa on ollut tällä kaudella ohipelejä.
Niin.. kohta voidaan alkaa puhumaan välikaudesta. Aikaa toki on korjata kaikki ja kääntää suunta.Se, että yhteen liigapeliin viikossa ei saada latausta kertoo kyllä kuinka selkärangaton tämä porukka on.
Aivan järkyttävää paskaa. Miten voi tulla ohipeli tällaisella viikolla? Tai siis suurinosa on ollut tällä kaudella ohipelejä.
No ei oo kummosta terveisin Jokke.Espoo tehnyt 1.39 xg:llä 3 maalia taas.
Luin täältä että jos ei saada 3p niin Hölö pitäisi laittaa ulos.Joku pilkkukisa voitto tästä pitää raapia vaikka väkisin. Sitten voidaan unohtaa tämä peli.
Vieraissa 2 on ihan siedettävä.Luin täältä että jos ei saada 3p niin Hölö pitäisi laittaa ulos.
Sovitaanko että jätät nuo pelilliset analyysit jollekkin muulle? Ei se tee asioista tosia vaikka huudat samaa asiaa useampaan kertaan.
Jälleen kerran kun sulle antaa pikkasenkin painetta niin alkaa tuo panikointi ja valehtelu.Juu, me jätetään ne sulle taas, ja selität taas kuinka vain huono tuuri ja viimeistelyn heikkous on pitänyt Ilveksen erossa isommasta menestyksestä. Joukkue on kuitenkin oikein hyvin kasattu ja Tillu on tehnyt kyllä tehnyt annettuihin rahavaroihin suhteutettuna hyvää duunia. Sarja on vaan kiusallisen tasainen ja kiekko on pomppinut meitä vastaan.