Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tillulla nämä. Ilves tarvitsee kaikkea muuta kuin näitä neppailijoita lisää hyökkäykseen.Ei muuta kuin Ilvekseen ja C rintaan.
Varmaan joku av ja yv pelin kuntoon laittava valkku.Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?
Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?
Pari päivää sitten huutelit että rahaa on ja nyt ei olekkaan? Koska on trollin jutut syöty?Eiköhän sielä agentti yritä saada parasta hintaa ja vetänyt myös meidät tähän soppaan mukaan. Ottaisin meille kyllä kolmanneksi maalivahdiksi kun rahaa löytyy.
Kappe voidaan vuokrata jonnekin Telian ständin taakse prisman käytävälle ja Utu voi heittää keikkaa vaikka puhelinmyyjänä. Nyt pitää vaan laittaa lasaretissa ukot korvaaviin hommiin takomaan rahaa uusiin hankintoihin.Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?
Eikö tuo ollut vitsi, että rahaa on? Eihän tässä seurassa sellaista ole onhan se huomattu kun ei makseta. Hyvin upposi sinuun kyllä.Pari päivää sitten huutelit että rahaa on ja nyt ei olekkaan? Koska on trollin jutut syöty?
ketäs Suomalaisia kärkinimiä sinne on hommattu?Kuinka moni kotimainen pelaaja suorittaa tasollaan tällä hetkellä?
Ja näitä halutaan lisää?
Miten tää nyt minun vastaukseen liittyi? Kaikkia ei tarvitse korvata yksi yhteen, sen takia hyökkääjiä on sopimuksen alaisena yli 7 ja hyökkääjiä yli 12.Se, että Utunen, Björqvist ja Nättinen ovat tuolla listalla ei varmaan ole kenellekään yllätys.
Valmentaja.Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?
Simmen tilanne onneksi näytti vain siltä että purukalustoon / huuliin tuli paikkailtavaa. Toivotaan tietty ettei aivotärähdystä tullut mutta jotenkin haluaisin kuvitella että on huomenna askissa.Ykköspakkia ei löydy mistään, jos Simme putosi pidemmäksi aikaa.
No kattellaan. Tämän syksyn trendillä 2kk sivussa.Simmen tilanne onneksi näytti vain siltä että purukalustoon / huuliin tuli paikkailtavaa. Toivotaan tietty ettei aivotärähdystä tullut mutta jotenkin haluaisin kuvitella että on huomenna askissa.
2 maalivahtia 2 kiekollista puolustajaa 4 fyysistä puolustajaa. 7 pakki meillä jo on numero 5 en muista nimeä, pelas hyvin.Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?
Ei ole Tillulla sellaista lompakkoa, jolla tämä laiva kääntyy. Nykyisillä palasilla ei vaan riitä. Tarvitaan maalintekijää, kiekollista puolustajaa, fyysistä puolustajaa, maalivahtia.. Mitä muuta?