• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tulosveikkaus ja otteluseuranta Tampere Cup 12.8.2022

Status
Viestiketju on suljettu.
Vittasmäellä meni Tikan taklaus tunteisiin.
 
Noh, sellainen peli. Ei tällä kertaa ansaittu tämän enempää. Ensimmäisen erän jälkeen meni melkoiseksi höntsäämiseksi, mutta sellaista se on.
 
JJ:ltä hyvä toimitus lopussa.

Aika sekavaa oli, mutta kausi on avattu. Toivottavaa on, että meidän poissaolijat eivät ole pitkäaikaissaikkulaisia. Hyökkäyspäässä oli ketjuilla erittäin paljon hakemista yhteispelissä.

Parikalla ollut joku vamma treenikaudella, kun oli niin pienessä roolissa?
 
Aika sekavaa touhua, mutta pelit korkattu. Naapurilla kyllä pelin rakenteet paljon paremmalla tolalla.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös