• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tulosveikkaus ja otteluseuranta Rouen Dragons - Ilves 9.10.2024 | CHL

Status
Viestiketju on suljettu.
Saa ottaa talteen: Joukkue on niin sekasin ettei satavarmasti tajua ottaa edes maalivahtia pois tasatilanteessa, voitosta pelataan ei kolmesta pisteestä.
Ensin pitäisi päästä tasatilanteeseen, mikä ei myöskään onnistu.
 
Mahtaa Najman olla ihmeissään laitureidensa kanssa. Tilanteita rakennellaan kivasti, mutta laiturit laukoo toinen plekseihin ja toinen logoon. Pitää pelata tyhjä maali, että osuvat.
 
Latvala ollut mielestäni tänään väkevä etenkin hyökkäyspäässä. Muuta positiivista ei ole juuri nyt sanottavana.
 
Ihan yhtäpäätä, kohta on patonki läpi.
 
Kyllähän se taisi ansaittu olla.
 
Borgilta hieno ohjaus
 
Koskaha meillä rupee hyökkääjät tekemään maaleja :D Pakit näemmä hoitaa tämänkin kotio.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös