• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tulosveikkaus ja otteluseuranta Ilves - Vítkovice Ridera 10.9.2023 | CHL

Status
Viestiketju on suljettu.
Ei tästä ainakaan liian helppoa tehdä. Köykänen jäähy kun piti Parikan kädestä kiinni ja kaatui.
 
Jarkko "ei matsia ilman jäähyä" Parikka.
 
Onneksi Masin ei ottanut tuttua ranneblokkia tuosta. Ei kaukana ollut.
 
Muutama huomio erästä:

- Ollaan todella huolimattomia kiekon kanssa, helppoja virheitä paljon
- Paljon vaikeuksia päästä vastustajan trapin läpi muuten kuin heittämällä kiekko päätyyn
- Hävitään kaikki aloitukset taas
- Ylipäätään todella unisen ja väsyneen näköistä
 
Olipa uninen erä kotijoukkueelta.
 
Tarvitseeko tämä joukkue tosiaan Frimanin laadunvalvojaksi?
 
Aika karmeeta tekemistä.

Vitkovice todella hyvä kamppailupelissä ja Ilves vuorostaan todella heikko. Kolme ekaa kenttä aivan unessa hyökkäyspelin suhteen.

Latvalalta myös aika kammo erä.

Toiseen erään työmoraali kuntoon ja kentälle pelaamaan. Hiihtely voisi loppua.
 
On kyllä jopa hieman uskomatonta, että miten voi näin monta vuotta putkeen aloitukset olla näin käsittämättömän paskoja.
 
Eipä paljoa hyvää sanottavaa tästä. Tuntuu että oli pahasti yrityksen puutetta. Saatiinko yhtään oikeaa maalipaikkaa?
 
On kyllä jopa hieman uskomatonta, että miten voi näin monta vuotta putkeen aloitukset olla näin käsittämättömän paskoja.
Joko unohdit viime vuoden.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös