• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tulosveikkaus ja otteluseuranta Ilves - TPS | 1. Välierä 9.4.2022

Status
Viestiketju on suljettu.
Tätä kerjättiin ja sitä saatiin.
 
On kyllä Ilves todella sekaisin tällä hetkellä. Tähän erään kolme ilmaista ylivoimahyökkäystä, ja omasta päästä ei millään päästä lavasta lapaan pois.

Miten tähän paineeseen ei ole varauduttu paremmin?Ja miten Kärppä sarjassa paremmin pysynyt kenttätasapaino voi olla noin järkyttävää.
 
Salmelan hyökkäyspään pelisilmä ei ole kyllä kehittynyt. Taas olisi voinut ihan rauhassa ottaa, kun siirretty rangaistus TPS:lle. Mutta kiskoo täysillä plekseihin.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös