Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ja puolustukselta. Taas.Video saved the goalie star.
On kyllä heikkoa tekemistä Pavlatilta.
Täyttä paskaa. Vaikeeta on taas. Tästä ei lähdetä helposti kolmella pinnalla jatkoon.SIIS MITÄ TÄMÄ MAALINEDUSTUSPELAAMINEN ON
Sehän on nähty niiiiin monta kertaa aiemmissakin peleissä. Viimeksi tapusia ja juguja vastaan,SIIS MITÄ TÄMÄ MAALINEDUSTUSPELAAMINEN ON
Koskaan ei saisi pelata sillä tavalla miten viiden maalin johdossa yleensä pelataan. Ei edes silloin, kun ollaan 10-0 johdossa.Voisiko nuo valmentajat tehdä pelaajille täysin selväksi, että voi pelata kuin johtaisi peliä viidellä maalilla sitten, kun ihan oikeasti johtaa viidellä maalilla. EI siinä vaiheessa, kun eroa on kaksi maalia.
Molempien anti on jo muutamaan peliin ollut aika olematonta. Ihan sama kumpi siellä on.En ihan ymmärrä Svejkovskyn penkittämistä. Ratinen vaan vetelee tuolla kärkiketjuissa tänäänkin kiikaritehoilla. Pitäisi olla kaikille samat ehdot.
No totta tuokin. Mutta erityisen hirveää tuo on tässä tilanteessa, kun on ihan aito riski menettää pisteitä. Tuosta nimittäin jos Sport kaventaa, niin siellä on pelin lopulle kunnon paniikki vielä tiedossa.Koskaan ei saisi pelata sillä tavalla miten viiden maalin johdossa yleensä pelataan. Ei edes silloin, kun ollaan 10-0 johdossa.