• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Tulosveikkaus ja otteluseuranta HPK - Ilves 30.1.2024

Status
Viestiketju on suljettu.
Papukaija Hietanen :D
 
Asenne kuin vedettäis merkityksetön peli ja säästeltäis.
Peli-ilme, ei mitään ideaa missään.
Pelitapa, ei antanut mitään tukea johon joukkue olisi voinut nojata. Sen sijaan älytöntä sekoilua.

Miten voi joka helvetin kentällinen vetää kauden paskimman pelin "levänneenä". Tämmöistä odottais 4 ottelun viikolta viimeisestä eikä ensimmäisestä ottelusta. Kerho pelas hyvin ja väänsi käytännössä Ilveksen haluttomat ja mauttomat pelaajat nurin. Tästä pelistä ei oltais ansaittu pistettäkään, onneksi paperilla ollaan sen verran hyviä ettei ottelu loppunut 60min kohdalla.

Ailahtelu on todella äärimmäistä vaikka tasaisuutta vaadittaisiin tässä vaiheessa kautta. Tapua vastaan aivan älyttömän hieno matsi. Nyt kerhoa vastaan kaudein heikoin esitys.
 
Ei jessus on kyllä todellista uhkaa kun palve pitää vasemmalla puolella sinisen kulmassa kiekkoa.
 
AATAMI
 
Hyvä Clen!
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös