• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Scouttaus-, fantasiointi- ja MuTuilu-ketju

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja minzu85
  • Alkaa Alkaa
Noh sanotaanko, että tyyliin jokaisen Liigahuhun kohdalla sieltä korvamerkitään Rauma kohteeksi :D
Slovacek jo meni, Gallo juuri tällä viikolla ja nyt Pare myös.
Huhuja on varmasti aina, ja fakta on että heillä tai TPS:llä on pitoa lähes pelaajaan kuin pelaajaan. Ei siis ihme että suuri oletus aina KHL luokan pelaajista on jommalle kummalle.
 
Tuskin tuo Paare enään Liigaan tulisi. Vanhana miehenä tuskin enää urallaan mitenkään eteenpäin menee joten varmaan raha edellä menee. Jos tuosta KHLlästä ei enään mitään tulisi niin ihan joku DEL voisi maksaa reilusti Liigaa enemmän.
 
Tuskin tuo Paare enään Liigaan tulisi. Vanhana miehenä tuskin enää urallaan mitenkään eteenpäin menee joten varmaan raha edellä menee. Jos tuosta KHLlästä ei enään mitään tulisi niin ihan joku DEL voisi maksaa reilusti Liigaa enemmän.

9 vuotta idässä ja 1 Sveitsissä takaa myös sen, että enää ei tarvi välttämättä rahan perässä juosta.
 
No juu mutta ei hänen varmaankaan tarvitse enään "hakea vauhtia" mistään. Jos haluaa mennä jonnekin jäähdyttelemään niin varmasti enemmän tarjoavia on jonoksi asti.

Jep. Eiköhän kyse ole jo lähinnä laskettelusta kohti auringonlaskua. Paras tilipussi haltuun jostain Saksasta tms voi olla hyvä veikkaus tässä kohtaa.

Tommonen Gallon tapainen nälkäinen kaksvitonen sopisi meille loistavasti.
 
Takaisin
Ylös