• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Ottelutulosveikkaus Kookoo-Ilves pe 11.10.2019 klo 18.30

Levosen porukka taas tuuliajolla.
 
Thomsonin kautta pitäisi vaan pelata enemmän, onhan toi pommi aivan kaamee.
 
Aivan ripulia.
 
Aivan järkyttävää siirtelyä, LAUKAUKSIA NYT.
 
Mikä ihmeen idea tuossa on, että pitää kuluttaa valtava määrä ylivoimaa päämärättömään syöttelyyn, ennen kuin voi laukoa.
 
Hierotaan, hierotaan, hierotaan... Ei ole sarjan paras ylivoima ihan A-luokkaa tänään.

Eiköhän tämä ratkea päätöserän lopussa johonkin KooKoon pomppumaaliin.
 
Wanha sanonta: Jos et itse tee, niin kaveri tekee. Toivottavasti ei toteudu tuo. Radiosta nähtynä tehotonta siirtelyä ja siirtelyä
 
Kyllä alkaa kylmä hiki nousta pintaan. Mistään ei itse tehdä niin.....toivon että tää sananlasku ei nyt pidä paikkaansa. Taistelua ja maaleja saatana kolmannessa erässä.
 
12 min yv:tä eikä edes yritetä päästä neliön sisään. On kyllä täyttä kuraa. No eipä ole kauaa liigan parasta ylivoimaa.
 
Paikkoja on ihan tarpeeksi. Nyt tarttis vain tyypin joka tulis ja pistää maaliin ja näyttää ettei se sfn vaikeampaa ole.

Kyllä tää hoidetaan!
 
Maalahti jakaa Thomsonille vähän kokoajan luistimiin kiekkoa YV:llä, tarkkuutta lisää. Laaksosen YV paikkaa voi alkaa jo ihmettelemään pikkuhiljaa.
 
Takaisin
Ylös