• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Ottelutulosveikkaus Jukurit-Ilves ti 3.12.2019 klo 18.30

Henry78

Luottopelaaja
Viestejä
2 675
Vaikea vieraspeli edessä mutta kolme pistettä kairataan..

Jukurit-Ilves 2-3 (1-1)(0-1)(1-1)

Suomi yv
Antonen
Mieho
 
Myrrä on taikonut uuden "Ruotsalaisen":

Jukurit - Ilves 1-5
 
Jukurit - Ilves 0-1

Viime pelistä Maccellille tilastoitu 8 laukausta kohti maalia. Eiköhän tuo vastaavaan tahtiin pääse tänäänkin paikoille ja yksi veto sujahtaa sisään. Betsafella muuten kerroin 4.5 Maccellin maalille.
 
Lepaus-Suomi-Rautiainen
Maccelli-Leino-Jo Ikonen
Järventie-Saarela-Antonen
Päkkilä-Vainionpää-Mieho

Peltola-Parikka
Elorinne-Laaksonen
Maalahti-Thomson
Salmela

Dostal

No nyt.
 
2-4
Lepaus
Suomi
Rautiainen
Maccelli
 
Jassoo, pitkät seremoniat tiedossa..
 
Jännä muuten, että Nalli ei vieläkään ole saanut mahdollisuutta näyttää kykyjä Liigan puolella. Vaikka ihan mielenkiintoista nähdä Roby nyt ekaa kertaa Liigassa kehissä ja Päkkilä, että miten on saanut parannettua puolustuspeliään Kooveessa.
 
Itselläni toimii hyvin.
 
Takaisin
Ylös