• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Ottelutulosveikkaus Ilves-Lukko 13.3 18:30

Vs: Ottelutulosveikkaus Ilves-Lukko 13.3 18:30

NikoM sanoi:
Noni jätkät. Vieläkin on omissa käsissä pudotuspelipaikka. Pidetään nyt oikeesti huoli siitä, ettei tuleva erä ole kauden viimeinen erä.

Hyvää kesälomaa kaukalopellet. Palataan ensi syksyllä astialle, jos omistuskuviot antavat sille aihetta.
 
Vs: Ottelutulosveikkaus Ilves-Lukko 13.3 18:30

Pulinat pois, ipa ei ansainnut jatkopelejä peliesityksillään; turha selitellä, TASO on tätä, valitettavasti.

HYVÄÄ KESÄÄ ipa- faneille !
 
Vs: Ottelutulosveikkaus Ilves-Lukko 13.3 18:30

Ilveksellä ei ollut eväitä viime kierroksilla tapella voitoista. Latausta oli tässäkin pelissä, mutta se näkyi lähinnä yliyrittämisenä ja sitä kautta puolustuspään virheinä.

Positiivisesti alkanut kausi jätti käteen lähinnä albanialaisen hodarin maun.
 
Vs: Ottelutulosveikkaus Ilves-Lukko 13.3 18:30

joo o ei huhhuh. nyt riitti tää oli viimenen pisara voi v.... Muutama kierros sitten playoff paikka oli varma ja nyt se kirjaimellisesti suli silmien edessä kiitos tuokkolan. Hyvä valmentaja saa joukkueen pelaamaan voittavaa jääkiekkoa tiukassa paikassa ja tuokkola osoitti taas olevansa vielä ihan pojankoltianinen eikä valmis liigavalmentajaksi. Huhuja liikkuu jo tuokkolan potkuista ja tuskin puhutaan kauaa enää kauaa pelkästä huhusta.
Tää oli tässä en varmaan osta kausikorttia enää. en varmasti. hommatkoon vanhaharmaa fyrkkansa muualta mää en tämmöstä PASKAA enää aio katella. v..tu morjes hyvää yötä ilves hyvää yötä koko maailma.
 
Takaisin
Ylös