Olli Fucking Engborg Vakiokokoonpanossa Viestejä 402 eilen klo 23:17 #1 281 Takaisku sanoi: Pyramidi rakennetaan tietenkin samankaltaisella tavalla kuin aiemminkin. En tosin osaa sanoa mikä se tapa on.- Laajenna klikkaamalla Ei osaa kukaan muukaan, senverta hyvä se olutpalkka oli.
Takaisku sanoi: Pyramidi rakennetaan tietenkin samankaltaisella tavalla kuin aiemminkin. En tosin osaa sanoa mikä se tapa on.- Laajenna klikkaamalla Ei osaa kukaan muukaan, senverta hyvä se olutpalkka oli.
Takaisku Luottopelaaja Viestejä 3 205 eilen klo 23:23 #1 282 Olli Fucking Engborg sanoi: Ei osaa kukaan muukaan, senverta hyvä se olutpalkka oli. Laajenna klikkaamalla Voisiko se olla juurisyy siihen, että pyramidien rakentajiksi väitetään välillä humanoideja, atsteekkeja, savolaisia mutta ei amerikkalaisia?
Olli Fucking Engborg sanoi: Ei osaa kukaan muukaan, senverta hyvä se olutpalkka oli. Laajenna klikkaamalla Voisiko se olla juurisyy siihen, että pyramidien rakentajiksi väitetään välillä humanoideja, atsteekkeja, savolaisia mutta ei amerikkalaisia?