Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.
Ei mene, koska Dosty laittoi luukun kiinni. Markus Korhonen hieroo otsaansa, että mites me tehdään tosta äijästä vielä parempi. Ymmärrän hyvin, jos joku NHL-jengi ostaa meiltä Korhosen. Nyt on kaikkien jääkiekon seuraajien silmien edessä mr. Korhosen kädenjälki.
Kaverin kanssa otettiiin juomapeli. Aina kun Mertsi sanoo VAARALLINEN, VÄKEVÄ tai MATALA, niin otetaan shotti.
Toivottavasti peli loppuu kohta, eikä mennä jatkoerään. Ei sitä ihmisen maksa kestä.
Vetääkö ne "Rappiolla on hyvä olla" Hassisen koneen biisiä tuolla lokaalisti dubattuna. Ei hitto. Reetun Tsingis Khan kohta. Sehän oli meidän MM-kisojen kansainvälinen avausbiisi... Nykytilanteessa maailman politiikassa Reetulla olis isot mahkut... Sheikki Ali Hassan biisi pitää kaikkien vihervasurien kuunnella.