• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Lukáš Dostál

IIHF:n sivuilta kuvankaappaus kokoonpanoista, näyttää et Dosty maalilla?

Livetulokset yllättäen herjaa, kuten mainitsit

Edit. Nyt myös Livetuloksienkin mukaan Dostal maalissa. Huoli pois!
 

Liitteet

  • Screenshot_20200102-202402.jpg
    Screenshot_20200102-202402.jpg
    374,2 KB · kertaa luettu: 383
Viimeksi muokattu:
Näinkö aivan väärin, että vaihtopenkillä maalin jälkeen joku pelaaja olisi osoittanut seisaaltaan koutsille että maalivahti vaihtoon?

Jos oli näin niin pakko todeta että kypsä veto.
 
Aika hauska tilanne, tuntuu kuin Ruotsi vastaan Ilves. Meidän Lukas yrittää pelastaa mitä pelastettavissa on.
 
Näinkö aivan väärin, että vaihtopenkillä maalin jälkeen joku pelaaja olisi osoittanut seisaaltaan koutsille että maalivahti vaihtoon?

Jos oli näin niin pakko todeta että kypsä veto.

Kyllähän siellä taisi kapteeni itse moisia viittomia esittää. Joukkuehenkeä parhaimmillaan...
 
Ei oo nyt vahvin peli menossa Dostylla, kolmas maali oli otettavissa..
 
Nyt punnitaan, kuinka kova kantti Lukaksella on. Valtavat paineet kotikisoissa ja vaikea peli kaikin puolin. Toivottavasti saa nollattua tilanteen, eikä käy liikaa itseluottamuksen päälle.
 
Ainoa mikä menee puhtaasti Lukaksen piikkiin, on se alivoimamaali. Turhaan riplaili vaikka Tsekki ylivoimalla olikin.
 
Parempi vaan,että tekee punavalkoisessa paidassa nuo pari kaudella tapahtuvaa mokaansa,ettei sitten tarvitse keltavihreässä.
 
Takaisin
Ylös