Liigaguru 2020-21 | Tulospalvelu

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
3.10. / Kierros #1

Ottelutulokset:

#1 = HIFK - Ilves 1 - 3 (Ilves); 2,65 pist.
#2 = HPK - Sport Kohde siirretty
#3 = Jukurit - JYP 3 - 4 (Jukurit); 3,76 pist.
#4 = Kärpät - KooKoo 3 - 1 (KooKoo); 4,96 pist.
#5 = SaiPa - Ässät 3 - 1 (Saipa); 1,46 pist.
#6 = Tappara - Pelicans 4 - 0 (Tappara); 4,8 pist.
#7 = TPS - Lukko 4 - 2 (Lukko); 1,38 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 18,88

Sarjataulukko:
Sija​
Kilpailija​
Today#1#2#3#4#5#6#7
1.Tero642950131055
2.Ake2810055161
3.KarstaLokki264036661
4.Alfred Lammas252058055
5.Tomsey242054643
6.Jerpex234055441
6.Pirre234048160
8.Lumimies216035061
9.Ipaa205054051
9.Jokke25204035116
11.harkasammakko190084061
11.jääkarhu195015341
11.Tero190048061
11.UglyHouse193055060
15.BRONKKOHOLIC183055041
16.jurgen170034361
17.Aitiopaikka160035161
17.Torski165004151
19.E-parven Erkki153015060
19.Korhone150044061
19.Tuomas150044061
22.Satuliini140055040
22.sepeli140034061
24.#13110054011
24.Vasen pakki130035140
26.Uisge124015011
 
Viimeksi muokattu:

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
10.10. / Kierros #2

Ottelut
#1 = HPK - Sport 0 - 1 (Sport); 0,92 pist.
#2 = JYP - KalPa 0 - 3 (KalPa); 3,08 pist.
#3 = KooKoo - Ilves 4 - 2 (KooKoo); 0,68 pist.
#4 = Lukko - SaiPa 3 - 0 (Lukko); 4,64 pist.
#5 = Pelicans - Kärpät 2 - 5 (Kärpät); 5,28 pist.
#6 = Jukurit - TPS 1 - 4 (TPS); 4,68 pist.
#7 = Tappara - HIFK 2 - 2 (HIFK); 2,24 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 21,52

Sija
Nimi​
Today#1#2#3#4#5#6#7
1.Aitiopaikka312405668
2.Satuliini3026041062
2.Tuomas3006106440
4.Alfred Lammas2702256102
5.sepeli2614046101
5.Vasen pakki262106665
7.Jerpex242614452
7.Tero242606460
9.Korhone233415631
9.Uisge230405455
11.Ake222105662
11.Ipaa220104665
11.Tomsey220205663
14.BRONKKOHOLIC210304635
14.Lumimies210406461
16.E-parven Erkki200304661
16.harkasammakko200415640
16.jurgen200004565
19.jääkarhu190504532
20.KarstaLokki182124450
21.Tero64172105603
22.Torski160505600
23.Jokke25142104403
23.UglyHouse140005540
25.Pirre81302110
26.#1300000000
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Onnistumiset (10.10. / Kierros #2 )
  • Aitiopaikka oli päivän paras 31/70 pisteellään. Arvostettuun kolmenkympin kerhoon nousivat myös Satuliini ja Tuomas.
  • Eniten kolmen pisteen arvoisia oikeita merkkejä keräsivät Aitiopaikka, Tuomas ja Uisge: 5/7.
  • Kahden pisteen arvoisia oikeita maalilukuja löytyi eniten Alfred Lampaan kupongilta: 6/14
  • Uisgella oli kolmessa ottelussa oikea maaliero.
  • Sepeli ja Korhone haistoivat 6/7 ottelun oikean avausmaalijoukkueen.
  • Satuliini, Tuomas, Alfred Lammas ja sepeli saivat kohteen täysin oikein.
  • Kierroksen nousijat ovat Aitiopaikka ja Satuliini, kumpikin 14 sijan nousullaan.

Sija
Nimi​
TodayMerkkiKotiVierasMeroAvaus"10"SijaAiempiMuutos
1.Aitiopaikka3152324031714
2.Satuliini3042414182214
Tuomas3051315171912
4.Alfred Lammas27315231143
5.sepeli2641216113229
Vasen pakki26422150142410
7.Jerpex24412150462
Tero2442204010111
9.Korhone2340216017192
Uisge2350035020255
11.Ake22322140220
Ipaa22420150119-2
Tomsey2232214065-1
14.BRONKKOHOLIC2141114015150
Lumimies21411050128-4
16.E-parven Erkki203120502119-2
harkasammakko204011501611-5
jurgen204012401916-3
19.jääkarhu194111201811-7
20.KarstaLokki1830214093-6
21.Tero641721214051-4
22.Torski163012302417-7
23.Jokke2514211040229-13
UglyHouse143002302311-12
25.Pirre8110030256-19
26.#13000000026260
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko Kierros #2 jälkeen

Sija
Nimi​
TotalPBP2
1Alfred Lammas522725
2Ake502822
3Aitiopaikka473116
3Jerpex472423
5Tero64462917
5Tomsey462422
7Tuomas453015
8Satuliini443014
8KarstaLokki442618
10Tero432419
11Ipaa422220
11Lumimies422121
13sepeli402614
14Vasen pakki392613
14BRONKKOHOLIC392118
14harkasammakko392019
17Korhone382315
17jääkarhu381919
19jurgen372017
20Uisge352312
20E-parven Erkki352015
22Jokke25342014
23UglyHouse331914
24Torski321616
25Pirre31238
26#1311110
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
17.10. / Kierros #3

Ottelut

#1 = HPK - KalPa 1 - 5 (KalPa); 2,95 pist.
#2 = Jukurit - HIFK 4 - 1 (Jukurit); 0,5 pist.
#3 = Lukko - KooKoo 4 - 1 (Lukko); 5,72 pist.
#4 = SaiPa - JYP 1 - 1 (SaiPa); 2,18 pist.
#5 = Ilves - Ässät 3 - 5 (Ässät); 0,56 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 11,43

Sija
Nimi​
Today#1#2#3#4#5
1.Korhone26641051
2.Aitiopaikka18100350
3.Satuliini1660640
3.sepeli1630652
5.Tero1540632
6.#131415620
6.BRONKKOHOLIC1430650
6.E-parven Erkki14401000
6.Tuomas1460422
10.Ake1241610
10.Alfred Lammas1200642
10.KarstaLokki1230612
10.Lumimies1240602
10.Uisge12101010
15.Tomsey1000550
15.UglyHouse1040600
17.Jerpex960300
18.Ipaa800620
19.Jokke25600510
19.Pirre600510
19.Tero64601500
22.jurgen100010
23.harkasammakko000000
23.jääkarhu000000
23.Torski000000
23.Vasen pakki000000
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko kierros #3 jälkeen

Sija
Nimi​
TotalPBP2P3
1Aitiopaikka65311816
2Alfred Lammas64272512
3Korhone64262315
4Ake62282212
5Satuliini60301614
6Tuomas59301514
7Tero58241915
8KarstaLokki56261812
9sepeli56261614
10Jerpex5624239
11Tomsey56242210
12Lumimies54212112
13BRONKKOHOLIC53211814
14Tero645229176
15Ipaa5022208
16E-parven Erkki49201514
17Uisge47231212
18UglyHouse43191410
19Jokke254020146
20Vasen pakki3926130
21harkasammakko3920190
22jurgen3820171
23jääkarhu3819190
24Pirre372386
25Torski3216160
26#132514110
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
24.10. / Kierros #4

Ottelut

#1 = Ilves - Sport 2 - 4 (Sport); 0,30 pist.
#2 = SaiPa - HIFK 2 - 5 (HIFK); 4,65 pist.
#3 = Ässät - Lukko 1 - 6 (Lukko); 2,53 pist.
#4 = Jukurit - KooKoo 1 - 4 (KooKoo); 4,15 pist.
#5 = Pelicans - HPK 7 - 2 (HPK); 2,50 pist.
#6 = TPS - JYP 1 - 1 (JYP); 1,11 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 15,27

Sija
Nimi​
Today#1#2#3#4#5#6
1.#132711041011
2.BRONKKOHOLIC250841030
3.Tuomas21046632
4.Ipaa200641000
4.jurgen20064550
4.UglyHouse20044660
7.KarstaLokki19043660
7.Korhone19604414
9.Alfred Lammas18054612
10.E-parven Erkki17050660
10.Lumimies17051614
10.Tero6417051452
13.Tomsey16064510
14.harkasammakko15064500
15.Jerpex14034313
15.Vasen pakki14063032
17.sepeli13164002
17.Tero13064300
19.Aitiopaikka12054111
19.Pirre12040350
19.Uisge12060600
22.Torski10010144
23.Ake8050012
24.Jokke256000150
24.jääkarhu6010050
24.Satuliini6040110
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko kierros #4 jälkeen

Sija
Nimi​
TotalPBP2P3P4Rivit
1Korhone83262319154
2Alfred Lammas82272518124
3Tuomas80302115144
4BRONKKOHOLIC78252118144
5Aitiopaikka77311816124
6KarstaLokki75261918124
7Tomsey72242216104
8Tero71241915134
9Lumimies71212117124
10Ake7028221284
11Jerpex7024231494
12Ipaa7022202084
13Tero646929171764
14sepeli69261614134
15Satuliini6630161464
16E-parven Erkki66201715144
17UglyHouse63201914104
18Uisge59231212124
19jurgen5820201714
20harkasammakko5420191503
21Vasen pakki5326141304
22#135227141103
23Pirre492312864
24Jokke25462014664
25jääkarhu441919603
26Torski4216161003
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
31.10. / Kierros #5

Ottelut

#1 = Tappara - KooKoo 2 - 2 (KooKoo); 2,58 pist.
#2 = Ässät - Kärpät 3 - 4 (Ässät); 4,30 pist.
#3 = JYP - Pelicans 1 - 7 (JYP); 2,46 pist.
#4 = KalPa - Ilves 2 - 3 (KalPa); 4,42 pist.
#5 = SaiPa - HPK 3 - 3 (SaiPa); 1,30 pist.
#6 = TPS - HIFK 3 - 3 (HIFK); 2,80 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 17,69

Nimi​
Today#1#2#3#4#5#6
Ake26854522
BRONKKOHOLIC250555010
Tero25353833
Aitiopaikka24855123
Tomsey242315103
Torski222613010
#13211053003
jääkarhu210513210
KarstaLokki210551001
E-parven Erkki20551342
Korhone203331001
Ipaa19254503
jurgen19451531
Jerpex17330632
Tero6416255301
Alfred Lammas15251520
Lumimies15054303
Pirre15331503
Jokke2514331610
Satuliini14063401
UglyHouse14053501
sepeli13205321
harkasammakko12051303
Uisge11021602
Vasen pakki9051201
Tuomas8031103
 
Viimeksi muokattu:

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko kierros #5 jälkeen

Sija
Nimi​
TotalPBP2P3p4P5Rivit
1Korhone10326232019155
2BRONKKOHOLIC10325252118145
3Aitiopaikka10131241816125
4Alfred Lammas9727251815125
5Ake962826221285
6KarstaLokki9626211918125
7Tero9625241915135
8Tomsey9624242216105
9Ipaa892220201985
10Tuomas883021151485
11Jerpex872423171495
12Lumimies8621211715125
13E-parven Erkki8620201715145
14Tero64852917171665
15sepeli8226161413135
16Satuliini803016141465
17jurgen772020191715
18UglyHouse7720191414105
19#13732721141104
20Uisge7023121212115
21harkasammakko662019151204
22jääkarhu65211919604
23Pirre64231512865
24Torski642216161004
25Vasen pakki62261413905
26Jokke2560201414665
 
Viimeksi muokattu:

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
14.11. / Kierros #6

Ottelut

#1 = JYP - Jukurit 3 - 0 (JYP); 3,11 pist.
#2 = KooKoo - HPK 2 - 2 (KooKoo); 2,42 pist.
#3 = Pelicans - Tappara 5 - 1 (Pelicans); 1,69 pist.
#4 = SaiPa - TPS 1 - 2 (TPS); 3,76 pist.
#5 = Sport - Ilves 0 - 6 (Ilves); 3,69 pist.
#6 = Kärpät - HIFK 1 - 7 (HIFK); 1,23 pist.
#7 = Lukko - Ässät 9 - 1 (Lukko); 4,30 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 20,23.

Sija
Nimi​
Today#1#2#3#4#5#6#7
1.BRONKKOHOLIC275314644
2.Tero266335414
3.UglyHouse251246444
3.Uisge254311646
5.jurgen246343404
6.E-parven Erkki235245403
6.Jokke25231360661
6.Tuomas236106406
9.Alfred Lammas224305406
9.harkasammakko224305406
9.Satuliini2210113403
9.Tomsey225306404
13.Aitiopaikka210304446
13.Ipaa216206403
15.sepeli206343004
15.Vasen pakki201402616
17.Lumimies190314344
18.Tero64181106406
19.Ake170115406
19.KarstaLokki170234404
19.Korhone170416114
22.Torski166161101
23.jääkarhu152304303
24.#13141342004
24.Pirre140102434
26.Jerpex131200406
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko kierros # 6 jälkeen

Sija
Nimi​
TotalPBP2P3P4P5Rivit
1BRONKKOHOLIC13027252521186
2Aitiopaikka12231242118166
3Tero12226252419156
4Korhone12026232019176
5Alfred Lammas11927252218156
6Tomsey11824242222166
7Ake11328262217126
8KarstaLokki11326211918176
9Tuomas11130232115146
10Ipaa11022212020196
11E-parven Erkki10923202017156
12Lumimies10521211917156
13Tero6410329181717166
14Satuliini10230221614146
15sepeli10226201614136
16UglyHouse10225201914146
17jurgen10124202019176
18Jerpex10024231714136
19Uisge9525231212126
20harkasammakko8822201915125
21#138727211414115
22Jokke25832320141466
23Vasen pakki822620141396
24Torski8022161616105
25jääkarhu802119191565
26Pirre782315141286
Total = Yhteispisteet
PB = Personal Best, suurin pistemäärä yhdeltä päivältä
P2 = Toiseksi suurin pistemäärä yhdeltä päivältä
P3 = Kolmanneksi suurin pistemäärä yhdeltä päivältä
P4 = Neljänneksi suurin pistemäärä yhdeltä päivältä
P5 = Viidenneksi suurin pistemäärä yhdeltä päivältä

Arvosarakkeet ovat taulukon lajittelujärjestyksessä
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
21.11. / Kierros #7

Ottelut

#1 = HPK - TPS 2 - 2 (HPK); 2,65 pist.
#2 = Jukurit - Ilves 5 - 3 (Ilves); 1,04 pist.
#3 = Kärpät - Ässät 4 - 4 (Ässät); 1,66 pist.
#4 = KooKoo - Pelicans 2 - 3 (KooKoo); 2,04 pist.
#5 = SaiPa - Sport 2 - 2 (Sport); 2,41 pist.
#6 = Tappara - KalPa 1 - 1 (Tappara); 0,87 pist.
#7 = JYP - Lukko 1 - 6 (Lukko); 4,33 pist.
Pelaajien kierroskeskiarvo oli 14,92.

Sija
Kilpailija​
Today#1#2#3#4#5#6#7
1.Ake2510105216
1.Vasen pakki2551221014
3.harkasammakko203105506
3.sepeli2021511010
5.Satuliini193105433
6.UglyHouse184151304
7.jääkarhu161123306
7.Lumimies160106216
9.Aitiopaikka152103144
9.BRONKKOHOLIC152121414
9.Tero64151140333
9.Tuomas152301216
13.#13142113205
13.Ipaa142122214
13.Jokke25142121206
13.Tero142131304
13.Tomsey145121014
18.KarstaLokki131120216
19.jurgen122121204
19.Korhone123013104
21.Alfred Lammas112101034
22.E-parven Erkki83121100
23.Uisge72121001
24.Pirre60111300
 

Tero

Luottopelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
4 630
Sarjataulukko kierros # 7 jälkeen

Sija
Kilpailija​
TotalPBP2P3P4P5Rivit
1BRONKKOHOLIC14527252521187
2Ake13828262522177
3Aitiopaikka13731242118167
4Tero13626252419157
5Korhone13226232019177
6Tomsey13224242222167
7Alfred Lammas13027252218157
8Tuomas12630232115157
9KarstaLokki12626211918177
10Ipaa12422212020197
11sepeli12226202016147
12Satuliini12130221916147
13Lumimies12121211917167
14UglyHouse12025201918147
15Tero6411829181717167
16E-parven Erkki11723202017157
17jurgen11324202019177
18harkasammakko10822202019156
19Vasen pakki10726252014137
20Uisge10225231212127
21#1310127211414146
22Jerpex10024231714136
23Jokke259723201414147
24jääkarhu9621191916156
25Pirre842315141287
26Torski8022161616105
 
Ylös