Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Saako ottaa Kooveesta lisää äijiä?
PANUN paluu?Eli Myrrä sentteriksi. Voi elämän kevät tätä touhua. Meni aikalailla fiilis näistä pleijareista.
Eikö Halmo tuurannut jossain pelissä sentterinä? Nyt ei kyllä juurikaan muistikuvaa, miten se sujui.PANUN paluu?
Kiva olisi kuulla selitys liigan puolelta miksi Anttosen maali hylättiin oulussa runkosarjassa? Jos tämäkin hyväksyttiin kuka pelle uskaltaa esiin tulla liigan puolesta?
Ei selkeämpää molarin häirintää ole... Ja maali hyväksytään. Tästä menee maku!
No ok muistin oulussa mutta mitä ero olisi kiva saada selitys?Peli oli muuten Mansessa.
Ei kukaan. Miksi tulisi? Ei ole tulosvastuuta. Liiga toimii kuin olisi monopoli vaikka nykymaailmassa on kaukana siitä. Onks ihme ettei tänne löydy pelaajia.. noi tunarit ajaa ittensä alas.Kiva olisi kuulla selitys liigan puolelta miksi Anttosen maali hylättiin oulussa runkosarjassa? Jos tämäkin hyväksyttiin kuka pelle uskaltaa esiin tulla liigan puolesta?
Rönnihän kävi selittämässä Telian studiossa miksi se maali hylättiin, mutta sen selityksen perusteella ei tän iltasta ottelun ratkaissutta tasoitusmaalia ois ikinä pitäny hyväksyä. Aivan käsittämätöntä toimintaa jälleen kerran.Kiva olisi kuulla selitys liigan puolelta miksi Anttosen maali hylättiin oulussa runkosarjassa? Jos tämäkin hyväksyttiin kuka pelle uskaltaa esiin tulla liigan puolesta?