Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
NiinpäOlympiavoittaja. Siinä syy lyhykäisyydessään.
Voi vittu sekin vielä.. Karmea tahra siihen riviinVai vielä kuvaa kopin seinälle..
Oon kerrankin täysin samaa mieltä. Innostuin, kun Nättisen sopimus julkaistiin että nyt saatiin huippuhyökkääjä ja loistavilla meriiteillä. Valitettavasti Ilves astui miinaan ja lopputulos on eläkkeelle astuvan pelaajan surkea pelaaminen.Surullista on. Isoimpia huteja Tillulta vuosikausiin ja kallis kuin mikä. Ylivoimaisesti liigan huonoin pelaaja tällä hetkellä.
Miksi valmennus roikottaa miestä tuolla? Ottaisi apuvalkuksi ja Kappen kanssa studioon. Puolimiljoonaa euroa Kapessa ja Nättisessä hauskuuttaa katsojia erätauolla.
Olisko aikaa vaihtaa jo fooruminimimerkki?Voi vittu sekin vielä.. Karmea tahra siihen riviin
Ei. Aion tykitellä ikuisesti samalla nikillä ja samalla niin tehdessäni muistuttaa teitä kaikkia kanssafoorumisteja yhdestä Ilveksen lähihistorian synkimmistä hetkistä.Olisko aikaa vaihtaa jo fooruminimimerkki?
Anaheim?Suostuisikohan joku ottamaan tämän herran itselleen? On huono, todella huono
Granlund saigonilla joten ihan tsäänssi mahdollisuus sanoisin.Anaheim?
Paitti että ei niitä noin vaan irtisanota. Jalon ja Koskelan kaappaus tää oli muitten nokan edestä pelaajamrkkinoilla. Nyt maksellaan sopimuksesta joko kentällä olosta, kotona olosta, tai sairaslomalla olosta. Jokatapauksessa maksellaan.Toivottavasti Ilves nyt ymmärtää irtisanoa sopparin tänä iltana. Muuta vaihtoehtoa ei ole!
LiittyyPaitti että ei niitä noin vaan irtisanota. Jalon ja Koskelan kaappaus tää oli muitten nokan edestä pelaajamrkkinoilla. Nyt maksellaan sopimuksesta joko kentällä olosta, kotona olosta, tai sairaslomalla olosta. Jokatapauksessa maksellaan.
Tämä on oikeasti päivä päivältä vain surullisempi asia. Vastaaviin floppeihin ei ole varaa, jos meinaa joskus vielä saada sen finaaleihin asti menevän jengin kasaan.Rapatessa roiskuu, mutta millä kriteereillä Koskela on tälle etanalle aikoinaan kahden vuoden ja huhujen mukaan vielä hintavan sopparin tehnyt.
Laiska joukkue valitsee näköisensä kapteenin. Ei riitä Näden taso edes mestikseen. Hokkarit naulaan ja jotain muuta hommaa.Miten helvetissä tämä on päätynyt kapteeniksi?