TaikuriLuttinen
Luottopelaaja
- Viestejä
- 5 521
Yllättävän halvalla meni näitä ensimmäisen erän paitoja, melkein voisin väittää että ainakaan pariin kauteen ei ensimmäisestä erästä ole alle 500 lähtenyt kuin jotain junnujen pelaamattomia.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Olihan siellä mennyt yksi yli 200kYllättävän halvalla meni näitä ensimmäisen erän paitoja, melkein voisin väittää että ainakaan pariin kauteen ei ensimmäisestä erästä ole alle 500 lähtenyt kuin jotain junnujen pelaamattomia.
Onko sulla muuten viime kauden aikana huutokaupattujen paitojen hintoja jossain ylhäällä? Katoin että joiltakin vuosilta niitä tänne jaoit.Yllättävän halvalla meni näitä ensimmäisen erän paitoja, melkein voisin väittää että ainakaan pariin kauteen ei ensimmäisestä erästä ole alle 500 lähtenyt kuin jotain junnujen pelaamattomia.
Kauas jäätiin siitä miljoonan euron IFK paidasta menneeltä kaudelta.Olihan siellä mennyt yksi yli 200k
Game Worn 2024-2025 | |
| |
Eemeli Suomi | 1 500,00 € |
Matias Mäntykivi | 812,69 € |
Joonas Nättinen | 721,00 € |
Niklas Friman | 701,00 € |
Ville Meskanen | 600,00 € |
Sebastian Soini | 500,00 € |
Jens Lööke | 499,29 € |
Jarkko Parikka | 459,57 € |
Dominik Pavlát | 455,00 € |
Daniel Gazda | 454,33 € |
Otto Latvala | 449,43 € |
Arttu Pelli | 440,00 € |
Samu Bau | 421,00 € |
Adam Najman | 408,71 € |
Kasper Björkqvist | 403,20 € |
Juho Rautanen | 395,00 € |
Toni Utunen | 366,00 € |
Juuso Könönen | 365,52 € |
Eemil Laurell | 365,27 € |
Samuli Ratinen | 365,00 € |
Šimon Stránský | 360,83 € |
Kalle Väisänen | 360,58 € |
Erik Borg | 360,11 € |
| |
Yhteensä | 11 763,53 € |
Ei kyllä. Toi tän hetkinen sopii hyvin, koska liian kirkas ei näytä jäällä kovin hienolta.Mä kyä muuttaisin ens kauteen vieraspaidan pääväriä keltaisemmaksi, vaikka Ilves futispaidan keltaiseksi.
Vihreä myös erottuu muista joukkueista hyvin, kun keltainen kotipaita löytyy SaiPalta ja KalPalta.Ei kyllä. Toi tän hetkinen sopii hyvin, koska liian kirkas ei näytä jäällä kovin hienolta.
On se aika paljon kylmemmän keltainen. Tippa enemmän punaista tuossa kiekkokeltaisessa.Kuinka paljon keltaisempi toi Ilveksen futispaita on? En ole edes kelannut koko asiaa
Toki aurinko kirkastaa keltaista väriä entisestään.
Ellen ihan väärässä ole, niin Ilves Football ja Ilves Hockey haluavat olla omat brändinsä, siksi molemmilla ”omat” värit.Mä kyä muuttaisin ens kauteen vieraspaidan pääväriä keltaisemmaksi, vaikka Ilves futispaidan keltaiseksi.
Itse olen ymmärtänyt samalla tavalla ja hyvä niin.Ellen ihan väärässä ole, niin Ilves Football ja Ilves Hockey haluavat olla omat brändinsä, siksi molemmilla ”omat” värit.
Omaan silmään erottuvat juuri hyvin toisistaan. Jalkapallon puolella kirkkaammat kesäiset värit ja jääkiekkojoukkueella sitten "talvisemmat".Ellen ihan väärässä ole, niin Ilves Football ja Ilves Hockey haluavat olla omat brändinsä, siksi molemmilla ”omat” värit.
Paljon hyviä perusteluja, mennään vaan nykyisilläOmaan silmään erottuvat juuri hyvin toisistaan. Jalkapallon puolella kirkkaammat kesäiset värit ja jääkiekkojoukkueella sitten "talvisemmat".
Taitaa tosiaan olla vain ero henkilökohtaisilla mainoksissa. Halvemmassa ne mainokset mitkä löytyy junnuilta ja lainamiehiltä. Eli halvempaan saa 99% saman kokemuksen.Kyseisen nyt täältäkin jos jollain on asiaan tietämystä;
Ideana olisi ostaa perheenjäsenelle replica paita syntymäpäivälahjaksi. Kaupalla on pari erilaista replica paitaa, toinen "perusmainoksilla" ja toinen pelaajien henk koht mainoksilla/sponsoreilla
Onko paidoissa muita eroja kuin vaan ne mainokset? Kumminkin hintaero on 50€ niin siinä säästäisi. Eikö siihen voi sitten vaan laittaa pelaajan sukunimen ja numeron tilaukseen?
Oolrait kiitokset!Taitaa tosiaan olla vain ero henkilökohtaisilla mainoksissa. Halvemmassa ne mainokset mitkä löytyy junnuilta ja lainamiehiltä. Eli halvempaan saa 99% saman kokemuksen.