- Viestejä
- 5 712
No sehän se ongelma onkin kun se soittaa...Mitä se Juissi soitti?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No sehän se ongelma onkin kun se soittaa...Mitä se Juissi soitti?
Aivan. Ajattelin et se ois jotain mansesteria yms mouho musiokkeja soitellutNo sehän se ongelma onkin kun se soittaa...
Lapsille tuo oli kova juttu, muuten ei nyt oikeen ole mielipidettä suuntaan eikä toiseen.Vähän kyllä harmittaa lasten puolesta että liiderit lopettaa. Se, että ne siirrettiin katsomokäytäviltä sinne päätyyn oli mielestäni aivan typerä idea..
Tämä. Toimiston puuhastelujen yksi surullinen saaga muiden epäonnistumisten lisäksi.Vähän kyllä harmittaa lasten puolesta että liiderit lopettaa. Se, että ne siirrettiin katsomokäytäviltä sinne päätyyn oli mielestäni aivan typerä idea..
Se lavahan oli Liidereiden oma pitkäaikainen toive.Vähän kyllä harmittaa lasten puolesta että liiderit lopettaa. Se, että ne siirrettiin katsomokäytäviltä sinne päätyyn oli mielestäni aivan typerä idea..
Tämä. Toimiston puuhastelujen yksi surullinen saaga muiden epäonnistumisten lisäksi.
No jos heittää vitsit sikseen niin voihan se hyvin olla että tuossa on vetovastuussa ollut samat tyypit alusta loppuun (tämä siis ihan oma olettamus). Jossain kohtaa sitten elämän vaade alkaa ajaa tanssiharrastuksen edelle ja alkavat ne alusta asti mukana olleet olla jo naisen iässäkin, niin fokus siirtyy uusiin haasteisiin. Asiaan ei tarvitse liittyä dramatiikkaa. Se on vain normaalia elämää.Olisi mielenkiintoista tietää miten tähän päätökseen on päädytty ja miten ottelutapahtumaa tullaan KEHITTÄMÄÄN liidereiden poistuttua.
Itse en heihin kiinnittänyt huomiota, mutta tiedän naisten ja lasten seuranneen tarkkaan heidän koreografioitaan. Mielenkiinnolla jään odottamaan.
Taidetaan Hifkin lisäksi olla ainoat ilman noita.Kuinka monella liigajoukkueella ylipäätään nykyään on enää cheerleadereitä? Varmasti heillekkin löytyy omat faninsa ja muistan nähneeni Areenaan videotaululla useammankin kerran kuvaa, kun joku lapsi on innostunut tanssimaan heidän mukanaan. Joten sikäli voisin ajatella, että heille olisi edelleen tilausta ottelutapahtumassa. Itse lopetin seuraamisen silloin, kun ihmispyramidit poistuivat ohjelmistosta.
TPS?Taidetaan Hifkin lisäksi olla ainoat ilman noita.
Lapsille tuo oli kova juttu, muuten ei nyt oikeen ole mielipidettä suuntaan eikä toiseen.
Mutta pakko tässä kohtaa ottaa hattu päästä, kiittää ja kumartaa Leader’s Leaguelle.