Torski
Tähtipelaaja
- Viestejä
- 14 566
Miksi valmentajan pitäisi mennä farmiin? Ja mihin joukkueeseen?Tapola farmiin, pavlat päätohtorille ja uusi tulija kilpaileen pavlatin kanssa ykköstontista
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Miksi valmentajan pitäisi mennä farmiin? Ja mihin joukkueeseen?Tapola farmiin, pavlat päätohtorille ja uusi tulija kilpaileen pavlatin kanssa ykköstontista
TAPONEN*Tapola farmiin, pavlat päätohtorille ja uusi tulija kilpaileen pavlatin kanssa ykköstontista
Kuivila kakkoseks ja suuri panostus, vaikka puoli miljoonaa ykkösmokkeen. Jos Kuivilalla ei riitä kakkoseksi niin kakkosmokke on ihan helppo hommata kesken kaudenkin.
Eli tehdään Kärpät.Kuivila kakkoseks ja suuri panostus, vaikka puoli miljoonaa ykkösmokkeen. Jos Kuivilalla ei riitä kakkoseksi niin kakkosmokke on ihan helppo hommata kesken kaudenkin.
Sitten ykkösmoke loukkaantuu ja kusi sukassa ollaan.Kuivila kakkoseks ja suuri panostus, vaikka puoli miljoonaa ykkösmokkeen. Jos Kuivilalla ei riitä kakkoseksi niin kakkosmokke on ihan helppo hommata kesken kaudenkin.
Mistä ajattelit löytää puolen miljoonan ykkösvahdin kesken kauden? Mitä tehdään Pavlatin, Taposen ja nyt vielä Armaliksen soppareille? On kyllä semmosta fantasiamanagerointia, että ei mitään rajaa.Kuivila kakkoseks ja suuri panostus, vaikka puoli miljoonaa ykkösmokkeen. Jos Kuivilalla ei riitä kakkoseksi niin kakkosmokke on ihan helppo hommata kesken kaudenkin.
No aika makkaraa se on olluTAPONEN*
Sitten vaihdetaan sukat ja hankitaan joku työtön SHL:ssä pelannut Armanis Marmantis.Sitten ykkösmoke loukkaantuu ja kusi sukassa ollaan.
Ja näin pääsemme takaisin tämänhetkiseen tilanteeseen, eikä kenenkään edes tarvinnut loukkaantua saati kenellekään maksaa puolta miljoonaa.Sitten vaihdetaan sukat ja hankitaan joku työtön SHL:ssä pelannut Armanis Marmantis.
yleensä coacheja ei laiteta farmiin!Miksi valmentajan pitäisi mennä farmiin? Ja mihin joukkueeseen?
Eikös Taponen onnistunut lainapestillään meillä ihan kivasti?Kenties Taposta vaivaa pks-tauti, koppi tarttuu vain Kehä Kolmosen sisäpuolella.
Eikös Taponen onnistunut lainapestillään meillä ihan kivasti?
Eikö se lyöty heti siihen Nokia Areenan toiseen matsiin ja 7-0 pataan naapuriltaEikös Taponen onnistunut lainapestillään meillä ihan kivasti?
Juu, never forgetEikö se lyöty heti siihen Nokia Areenan toiseen matsiin ja 7-0 pataan naapurilta![]()
Eikös saipaa vastaa pelannu ekan pelinJuu, never forgetmutta olisiko ennen tätä ollut muutama peli?