Kyy001
Guest
Kerrankin samaa mieltä.Tätä nykyistä 3vs3 farssia katsellen voi helposti todeta, että tämä Päkkilä tulee lyömään itsensä läpi tulevalla, mahdollisesti pelattavalla kaudella.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Kerrankin samaa mieltä.Tätä nykyistä 3vs3 farssia katsellen voi helposti todeta, että tämä Päkkilä tulee lyömään itsensä läpi tulevalla, mahdollisesti pelattavalla kaudella.
Samaa miettinyt. Meskaselle huili ja Päkkilä antaan vauhtia ykköselle.Hauska olisi nähdä Päkkilä ykkösen laidalla, avaisiko hän ykkösen pelin?
Kyllähän Päkkilä on 2.0 versio Liuksialasta. Päkkilä menee kiinni iholle ja haastaa. Liuksila karttoi kaikki fyysiset kontaktit eikä uskaltanut ajaa maalille, meni kulmissa pyörimiseksi.Päkkilästä tulee vähän mieleen Liuksiala. Röyhkeämpi toki, mutta vaipuu välillä pitkiksikin ajoiksi pimentoon, kunnes hyvän luistelunsa ansiosta tekee jonkin näyttävän suorituksen.
Kyseinen nimimerkki ainakin viimeisimmän viestinsä perusteella vaikuttaa pikkuiselta trollilta.Hyvä kiinnitys tässä vaiheessa jo noin pitkäksi aikaa. Ei voi vielä näillä näytöillä olla järkyttävän kallis, mutta potentiaalia löytyy paljon. Olikos tässä muuten @FC Ilves esimerkki näistä ulkopuolelta tulevista nuorista jotka ovat vain käymässä Ilveksessä?