• Foorumilla on nyt mahdollista käyttää myös ns. tumman tilan teemaa, jossa taustaväri on tummempi ja tekstit vaaleammat. Valinta tapahtuu oletuksena automaattisesti käyttöjärjestelmän asetuksen mukaan, mutta sen voi vaihtaaa myös alapalkin vasemmasta laidasta tai omista käyttäjätiedoista.

Dominik Mašín

Masin pelasi EHT pelien jälkeen pari vähän heikompaa peliä.
No muutaman päivän tauko tuli kyllä hyvään saumaan ja Masin jatkaa no Masin juttujen tekemistä.
Screenshot_2023-12-27-11-45-28-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Onko tähän jotain muuta lähdettä ku Paten haastattelu jossa tämän laski suustaan? Onko Masin käynyt joukkueen kanssa jäällä? Toivottavasti Masinaattori ei ole viikkoja pois.
Jos Masin olis viikkoja pois ni en jaksa uskoo, että Pate ois haastattelus tommosta menny valehteleen.
 
Helmikuulle pitkälle menee ennenkuin pelaa,eikös punakone sanonut hiljattain että ainakin kk pois vielä...Siis veikkaan että puolivälis helmikuuta
 
Takaisin
Ylös